Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Oopscars

Arabalar Hakkında Her Şey

Home / Mercedes / BRABUS 800 ADVENTURE XLP

BRABUS 800 ADVENTURE XLP

/
/
/
446 Views
BRABUS 800 ADVENTURE XLP

Mercedes-Benz modellerine özel işler çıkaran dünyaca ünlü tuning firması Brabus,Mercedes-Benz G63 AMG modelini baz alarak,Brabus’un geliştirdiği özel süspansiyon sistemi ile yükseklik seviyesi 49 cm daha yukarıda tutmuş ve yüksek performanslı lüks bir pikap oluşturmuş.

BRABUS 800 ADVENTURE XLP

4.0 litrelik çift turbolu V8 G63 motoru Brabus’un dokunuşları neticesinde 800 hp (588 kW) güce ve 1.000 Nm tork değerine ulaşmış.

BRABUS 800 Adventure XLP, gerçekleşen bu güç artışı neticesinde 0-100 km/s hıza 4.8 saniyede ulaşıyor.Araçta direksiyon arkasında alüminyum kulakçıklarla manuel olarak da kullanılabilen ,9 ileri otomatik şanzıman mevcut bulunmakta. Maksimum hızı da 210 km/s ile sınırlandırılmış.

Aracın son hız değeri çok düşük gözükse de ağırlık merkezinin daha yüksek olması ve 22 inçlik yüksek yanaklı arazi lastikleri sebebiyle güvenlik açısından risk almamak adına böyle bir önlem alınmış.

BRABUS 800 ADVENTURE XLP
BRABUS 800 ADVENTURE XLP
BRABUS 800 ADVENTURE XLP
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text